Press "Enter" to skip to content

Гендерна чутливість одеських ЗМІ,

Діаграми гендерної чутливості одеських ЗМІ, які були побудовані за результатами гендерного моніторингу журналістських матеріалів регіональних видань в 2019 р. 
 
Мета моніторингу — виявити рівень гендерного балансу в журналістських матеріалах, вживання фемінітивів, а також — наявність/відсутність гендерних стереотипів та сексистського контенту (вони заслуговують на окрему увагу і не ввійшли в Індекс гендерної чутливості).

У кожній області аналізу підлягало по 5 друкованих (окрім серпневого моніторингу, коли друком не вийшло 3 газети) і 5 інтернет-виданнь, які пишуть на суспільно-політичні та соціальні теми.

Гендерний моніторинг журналістських матеріалів регіональних видань проведений у межах проекту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики», який реалізовується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром, Незалежною громадською мережею прес-клубів України за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.