Press "Enter" to skip to content

29 травня — прес-конференція «Міжнародний досвід громадянського миробудівництва»

Глобальне партнерство по запобіганню збройних конфліктів і Одеська регіональна група медіації 29 травня провели прес-конференцію «Міжнародний досвід громадянського миробудівництва». Вона відбулась в готелі «Гагарін» в Одесі, Україна (Гагарінське Плато, 5Б).

Це — перша в історії GPPAC зустрічї Міжнародної Керівної Групи в Україні
 
Учасники прес-конференції:
Виконавчий директор GPPAC, Дарінелл Родрігес Торрес. Пан Торрес має більш ніж двадцятирічний досвід роботи в галузі міжнародних відносин і вивчення проблем світу та конфліктів. Громадянин Колумбії та Іспанії, він працював радником президента Сенату Колумбії в канцелярії Генерального секретаря Секретаріату з іберо-американського співробітництва в Мадриді, Іспанія (в даний час SEGIB) і аналітиком політичних ризиків, а також консультантом з державної політики. У 2009 році він приєднався до Глобального партнерства щодо запобігання збройних конфліктів, брав участь у розробці різних багатосторонніх процесів, спрямованих на розробку ефективної політики та програм із запобігання конфліктам і миробудівництва.Патрік Бвайр. Працював координатором програми, що відповідає за миробудівництво в Центрі по врегулюванню конфліктів (CECORE) в Уганді, і регіональним співробітником зі зв’язків з ГПГАП в Східній і Центральній Африці. У CECORE він координував як національні, так і транскордонні проекти, спрямовані на врегулювання конфліктів з приводу природних ресурсів, примирення, розширення прав і можливостей молоді та жінок, розвиток чутливості до конфліктів в різних установах.Шарон Бхагван Роллс. Є головою Ради GPPAC і Регіональним представником Тихого океану. Вона також є колишнім виконавчим директором FemlinkPacific: організації, яка виступає за резолюцію Ради безпеки ООН 1325, на підтримку громадських ЗМІ, працює над проблемами жінок, питаннями миру і безпеки людини. На додаток до цього, Шарон була призначена в якості представника з гендерних питань в Міжнародній керівній групі GPPAC в 2009 році; з 2012 року вона також є членом ради GPPAC. Шарон є членом Глобальної консультативної групи громадянського суспільства жінок ООН (UNW GCSAG).

Аугусто (Гас) Міклат молодший. Виконавчий директор і співзасновник ініціатив щодо міжнародного діалогу, організації з питань захисту інтересів та солідарності, що базується на Філіппінах, працює з кампаніями і програмами в Східному Тиморі, Мінданао і Бірмі. Працював журналістом, редактором, викладачем університету, театральним художником і організатором. Учасник широкого антидиктаторського фронту проти Фердінанда Маркоса, організатор так званих професіоналів Середніх сил, включаючи юристів, церковних діячів, вчителів, журналістів, художників, бізнесменів і політиків. Працював співробітником в Азіатській раді з культури народів, виконавчим редактором служби новин Media-Mindanao і в якості співдиректора в ініціативах з міжнародного діалогу. Редактор і автор багатьох книг, в тому числі «Бірма для початківців» (1998 г.), «Східний Тимор для початківців» (1997 р), «Підручник по глобалізації» (1997 р), «Порушуючи мовчання» (автор 1995 м), «Після холодної війни» (1992 р). «Із залу засідань в нетрі» (1990). «З Долини сухих кісток» (1990).

Глобальне партнерство по запобіганню збройних конфліктів (GPPAC) — це міжнародна мережа організацій громадянського суспільства, що прагне до міжнародного консенсусу з питань миробудівництва та запобігання насильницьких конфліктів. Вона складається з 15 регіональних мереж в різних частинах світу, за допомогою яких мережа об’єднує зусилля сотень організацій громадянського суспільства, що працюють в інтересах миру і запобігання конфліктів в різних контекстах. Кожна з 15 регіональних мереж GPPAC має свого представника в Міжнародній керівній групі (ISG), яка є керівним органом GPPAC. Глобальний секретаріат GPPAC знаходиться в місті Гаага, Нідерланди.

Під час прес-конференції були розглянуті питання:
— Що означає громадянське миротворчість в умовах збройних конфліктів в різних частинах світу? 
— Які найцікавіші результати роботи неурядових організацій в сфері запобігання та врегулювання конфліктів? 
— Як міжнародний досвід громадянського миротворчості може бути корисний для України? 

Для більш детальної інформації:

Андрій Каменщиков
GPPAC — регіональна мережа по Східній Європі
Мобільний: +38 (063) 4342765
E-mail: akamenshikov@gmail.com

Євгенія Тернова
Одеська регіональна група медіації (ОРГМ)
E-mail: jinnter@gmail.com
Мобільний: +38 (098) 2379677

Читати ще в ВідбулосяБільше в Відбулося »