Press "Enter" to skip to content

Прес-конференція, присвячена проведенню ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині»

https://youtu.be/aB5Ezzrd9Wo

Посилання на відеозвіт прес-конференції, присвяченої проведенню ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», яка відбулась 30 квітня в прес-центрі Paritet.

Про програму та заходи форуму розповідали учасники прес-конференції: 
Ирина Бирюкова (Iryna Biriukova), генеральний директор ОННБ, голова оргкомітету ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині»;
Татьяна Щурова, завідувач відділу мистецтв ОННБ, заслужений працівник культури України, член оргкомітету ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».(http://odnb.odessa.ua/view_post.php?id=2351), 
Ольга Бєльницька, заступник генерального директора ОННБ з бібліотечної роботи

Інтелект-форум відбудеться 7-9 червня 2019 р. в Одесі. Під час Форуму пройде ХХ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» та круглий стіл «Інноваційна діяльність бібліотек України: стратегії розвитку в інформаційному суспільстві».
XX Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині» проводять Міністерство культури України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів і Одеська національна наукова бібліотека за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова».
Основна мета заходу – збереження та примноження духовного й культурного надбання українського народу, утвердження в суспільстві престижу української книги, створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги, піднесення вітчизняної видавничої справи, поповнення бібліотек Південного регіону новими виданнями, розповсюдження книг серед читачів, виховання культури читання та любові до української мови на кращих зразках вітчизняної літератури, підтримка молодих письменників.
На виставці свою продукцію представлятимуть близько 100 вітчизняних видавництв: «Наукова думка» НАН України, «Алерта», «Генеза», «Картографія», «Ліра-К» «Мистецтво» (Київ), «Твердиня» (Луцьк), «Навчальна книга – Богдан» (Тернопіль), «Астропринт», «Прес-кур’єр», «ВМВ» (Одеса), «Ірбіс» (Ізмаїл, Одеська область) та ін. Вперше у виставці-форумі братимуть участь видавництва «Право» Національної академії правових наук України та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Харків), «Веселка» (Київ) та ін.
Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних заходів: презентації нових вітчизняних видань та видавничих проектів, у т. ч. проекту «Ротарі-книга», промоакції, поетичні читання, панельні дискусії, творчі майданчики, автограф-сесії, майстер-класи, конкурс «Краща книга виставки-форуму 2019» та конкурс читацьких рецензій. Заходи відбуватимуться за участі представників провідних видавництв України, письменників, ілюстраторів книг, літературознавців, мистецтвознавців, бібліотечних фахівців та широкої громадськості; благодійна всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» та ін.
Яскравою сторінкою форуму стане презентація двох проектів державного спеціалізованого видавництва «Мистецтво»:
— видавничо-інформаційний проект про маловідомий період української історії та культури «Гетьман Іван Мазепа та його доба» Сергія Павленка: «Іван Мазепа. Прижиттєві зображення гетьмана та його наближених», «Батуринська фортеця», «Іван Мазепа. Україна 1708-1709 років у джерелах доби»;
— «Чорнобиль», за участі автора та ілюстратора книги Петера Лаглера (Австрія).
Цього року за традицією гості та учасники виставки-форуму відвідають «українську Венецію» – м. Вилкове, Одеської області де відбудеться виїзне свято української книги.

Детальніше про програму та заходи ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» розповідатимуть учасники прес-конференції:

— Бірюкова Ірина Олександрівна, генеральний директор ОННБ, голова оргкомітету ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині»;
— Щурова Тетяна Василівна, завідувач відділу мистецтв ОННБ, заслужений працівник культури України, член оргкомітету ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».

Відповідальна – Заборцева Ельвіра ВЗГіР ОННБ, телефон для довідок: 718-53-39.

Читати ще в ВідбулосяБільше в Відбулося »