Press "Enter" to skip to content

Оголошення щодо проведення Конкурсу на краще відео з питань фінансової грамотності серед студентів вищих навчальних закладів

В рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні — 2019 (Global Money Week — 2019) Фонд гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» оголошує конкурс відео-робіт на тему «Фінансова грамотність» серед студентів вищих навчальних закладів України. Метою Конкурсу є залучення молоді до поглибленого вивчення фінансових питань, стимулювання творчого мислення і отримання практичних навичків у фінансовій сфері. Створення відео сприятиме розвитку раціональної фінансової поведінки, а також допоможе засвоїти та покращити фінансові знання серед студентів.

Переможці Конкурсу (індивідуальний Учасник або кожен Учасник Команди) отримають призи (винагороду) від приватного спонсора Конкурсу:

I місце – 14 000 грн.

II місце – 8 000 грн.

III місце – 5 000 грн.

Також Учасники Конкурсу можуть бути відзначені за наступними додатковими категоріями:

  • Найкраща акторська гра
  • Найкраща анімація
  • Найбільш креативний сценарій

Відзначені за додатковими категоріями відео-роботи також будуть нагороджені призами (винагородою) від приватного спонсора Конкурсу 3 000 грн за відзнаку в кожній із вищезгаданих категорій.

Учасникам Конкурсу пропонуються такі теми для створення відео-робіт:

  • 3 (три) речі, які ви не знали про заощадження
  • Як заощадити та не втратити
  • Я заощаджую для того, щоб…

Для участі у Конкурсі студентам з 20 лютого до 15 березня 2019 року (включно) необхідно:

  • Завантажити відео-роботу на одну із запропонованих тем на GoogleDrive з відкритим доступом
  • Заповнити анкету Учасника на офіційній сторінці Конкурсу за веб-адресою: finlitvideo.fg.gov.ua. В анкеті Учасника додати посилання на відео-роботу на GoogleDrive та завантажити сканкопію/фото студентського квитка Учасника

Брати участь у Конкурсі можна індивідуально або як Команда (не більше двох осіб в одній Команді).

Кожен індивідуальний Учасник або Команда має право надати для участі у Конкурсі тільки одну відео-роботу тривалістю не більше 2 хв.

Оцінювання відео-робіт учасників Конкурсу відбуватиметься в два етапи:

  • онлайн – голосування, що триватиме з 18 до 24 березня 2019 року (включно)
  • оцінка експертного журі, що триватиме з 25 до 27 березня 2019 року (включно)

Всі відео-роботи будуть розміщені з 18 березня 2019 року на офіційній сторінці Конкурсу на веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за згаданим вище посиланням для онлайн — голосування.

Результати Конкурсу буде оголошено 29 березня 2019 року на офіційній сторінці Конкурсу (finlitvideo.fg.gov.ua) на веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Переможці Конкурсу отримають повідомлення щодо результатів Конкурсу на електронні адреси, зазначені в реєстраційній анкеті.

Детальні умови Конкурсу за посиланням. Завантажити логотипи Global Money Week можна тут.

З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до Олесі Шніцер, представника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за телефоном: (044) 333 65 63 або електронною поштою: shnitser@fg.gov.ua або до Марини Кулігіної, представника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» за телефоном: (044) 237 02 10 або електронною поштою: Marina_Kuligina@dai.com