Press "Enter" to skip to content

1 лютого — Громадський контроль за використанням державних фінансів на місцевому рівні

Шановні журналісти!

Прес-конференція «Одеські реалії ОСББ: тяжкий шлях звільнення від комунального рабства»

Дата: 1 лютого
Час: 11:00 – 12:00
Місце: Impact Hub Odessa, вул. Грецька 1а
 
Проект «Громадський контроль за використанням державних фінансів на місцевому рівні» здійснюється Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. 
Метою проекту є заохочення участі громадян у нагляді за використанням державних фінансів на регіональному рівні завдяки розвитку навичок місцевих активістів в Україні, підтримці індивідуальних та спільних антикорупційних розслідувань. У м. Одеса розслідування буде присвячено комунальній сфері, а саме ОСББ (об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку). 
Завдяки численним публікаціям ЗМІ та заявам експертів багато громадян з подивом дізналися, що їм належать не лише їхні квартири, а й самі багатоквартирні будинки разом з технічними приміщеннями. І обслуговуватися вони можуть не звичними комунальними ЖЕКами, а самостійно ОСББ чи найнятою керуючою компанією. 
Чому ж більшість багатоквартирних будинків в Одесі так і не перейшли до ОСББ, тобто в управління самих одеситів? Можливі відповіді спробують дати на прес-конференції та презентувати результати проведеного розслідування.
Спікери:
 Ярослав Католик, регіональний координатор Міжнародного центру перспективних досліджень 
 Лідія Всеволодівна Ковальчук – голова Клубу голів правлінь ОСББ м. Одеси
Акредитація представників ЗМІ та учасників: для участі в експертній дискусії слід зареєструватися за електронною поштою press@icps.com.ua.