Press "Enter" to skip to content

Відбулось засідання першої в Одесі гендерної медіа-кавярні

За чаєм-кавою в затишній Книгарня — Кав’ярня (дякуємо пані Галина Дольник (Halyna Dolnyk) в інтелігентній компанії журналістів, редакторів одеських ЗМІ та експертів з питань гендерної рівності разом з Bogdana Stelmakh-керівницею проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» (Луцьк) та Oksana Yarosh — директоркою ГО «Гендерний центр Волинської області» обговорювали питання гендерної чутливості українських, і, в тому числі, одеських ЗМІ.

На зустрічі було презентовано:
результати гендерного моніторингу 10 одеських медіа,
індекс гендерної чутливості українських медіа, сформований УПЕРШЕ в Україні (за результатами аналізу публікацій у 220 друкованих та інтернет-виданнях 22 областей),посібник «Гендерна абетка для медіа».

Отут можна рзнайомитись з презентацією:
Гендер_Медіа_Одеса

Згідно проведеного аналізу матеріалів одеських медіа індекс їх гендерної чутливості – 32%. Як «виглядає» цей показник на фоні медіа інших областей України і які чинники його визначають? Хто найчастіше фігурує в публікаціях місцевих видань – жінки чи чоловіки – і при висвітленні яких тем? Що впливає на вибір осіб, які коментують подію чи дають експертну оцінку фактам і явищам, і для чого нам фемінітиви?
Про це можна почитати в презентації, яку було представлено одеським журналістам. 

А тут — багато фото — https://www.facebook.com/pg/volynpressclub/photos/?tab=album&album_id=2179934482022486

Читати ще в ВідбулосяБільше в Відбулося »