Press "Enter" to skip to content

Прес-конференція «Чоловіки проти раку грудей».

Учасники прес-конференції:
Олександр Заволока, завідувач мамологічним відідленням Одеського обласного онкодиспансеру,
Марина Константинова, керівник програми «Жіноче здоров’я» ВГО «Кешер»,
Лилия Гудзь Куликовская, головний редактор Онкопорталу,
Aleksandr Ostanin, трикратний призер чемпіонатів світу зі степу, переможець першого сезону танцювального шоу «Танцюють всі».

Рак грудей – найпоширеніша жіноча онкопатологія. Щорічно реєструється до 17 000 нових випадків хвороби. За останні 30 літ захворюваність молодих жінок (до 40 років ) зросла вдвічі.

В Одеському регіоні захворюваність на рак грудей є вищою, ніж середній показник в Україні, а саме місто Одеса займає, на жаль, перше місце по рівню захворюваності на РМЗ.

На сьогодні рак грудей лікується, але за двох умов: якщо пухлину знаходять на ранній стадії або якщо жінка отримує якісне лікування. Ситуація з захворюваністю, причини, можливості лікування в регіоні і важливість скринінгу – теми для обговорення у день боротьби з раком грудей.

Також було презентовано новий етап проекту «Чоловіки проти раку грудей», який пропонує тему раку грудей перенести в сімейну площину і долучити до боротьби з раком грудей чоловіків, які повинні відчувати відповідальність за здоров’я своїх дружин, мам та бабусь.
Нинішнього року до цього разом з медиками закликатимуть чоловіки-танцівники на чолі з відомим хореографом Владом Ямою .

Відеозвіт прес-конференції: https://youtu.be/NDH6ZcxzuI8

«Из 65 тыс. онкобольных, зарегистрированных и проживающих в Одесской области, более 10 тысяч — женщины, болеющие раком молочной железы. Около тысячти женщин заболевает ежегодно. Эти показатели ухудшаются», — Александр Заволока, заведующий маммологическим отедлением Одесского областного онкодиспансера. По словам врача, заболеваемость раком молочной железы растет во свсем мире.

 

Читати ще в ВідбулосяБільше в Відбулося »