Press "Enter" to skip to content

Прес-конференція «Обговорення змін до Конституції за участі експертів, політиків та активістів»

3 лютого (понеділок) о 10:00 у прес-центрі «Paritet» (вул. Фонтанська дорога, 51) відбудеться прес-конференція «Обговорення змін до Конституції за участі експертів, політиків та активістів»

Влада ініціювала конституційну реформу, але про це мало говорять публічно. Тим часом ми можемо отримати нову Конституцію та навіть нову форму правління. Про це йтиме мова під час пресконференції.
Просимо підтвердити вашу участь за посиланням.
Учасники пресконференції:
· Юлія Кириченко, експертка, Центр політико-правових реформ (ЦППР);
· Олександр Марусяк, к.ю.н., аналітик Центру політико-правових реформ (ЦППР);
· Дмитро Терлецький, к.ю.н., Національний університет “Одеська юридична академія”.

З листопада 2019 року до лютого 2020 року Національний демократичний інститут міжнародних відносин спільно з ВГО «Інститутом «Республіка», Центром політико-правових реформ, Мережею UPLAN, громадською спілкою «Реанімаційний пакет реформ» проведе щонайменше 10 публічних форумів «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами» у Києві, Львові, Житомирі, Черкасах, Краматорську, Рівному, Запоріжжі, Ужгороді, Харкові та Одесі.

Мета форуму – сприяти відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо конституційного процесу в Україні. В межах форуму відбудеться обговорення тенденцій конституційного процесу в Україні, панельна дискусія «Конституція України: стан реалізації, необхідність змін» з представниками політичних партій, народними депутатами та експертами, а також обговорення «Які конституційні зміни потрібні суспільству?» у форматі світового кафе з громадянами, представниками політичних партій та депутатами.

Для участі у форумах запрошують громадян, представників місцевих осередків політичних партій, народних депутатів України та депутатів місцевих рад, громадських активістів, експертів та інших активних представників громад.

Нагадаємо, експерти Центру політико-правових реформ уже неодноразово аналізували законодавчі ініціативи Президента, спрямовані на внесення змін до Конституції України.