Press "Enter" to skip to content

10 вересня — прес-конференція «Час сортувати»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Екопросвітній проект «Час сортувати», що має на меті сформувати нову культуру комунікації між шкільними вчителями, учнями та батьками, стартує в Одесі з 01 вересня і реалізовуватиметься протягом 5 місяців. Під час прес-конференції, яка відбудеться 10 вересня об 11:00 у прес-центрі «Паритет» (Фонтанська дорога,51), буде анонсовано відкриття проекту та основні його етапи.

Координаторка проекту Юлія Котельнікова впевнена – впровадження роздільного збору відходів в навчальних закладах стане не лише важливим кроком до збереження краси й чистоти навколишнього середовища Одеси завдяки зменшенню кількості сміття, викинутого на сміттєзвалище і міський простір, але й стане тією «об’єднуючою ланкою», що згуртує людей та зміцнить їхні зв’язки:

«Школи є тими закладами, які закладають основу нашого майбутнього суспільства і, в той же час, формують суспільні цінності вже сьогодні, через взаємодію з батьками учнів. Ми розробляли цей проект, насамперед, для учнів – саме для них створені наші семінари, майстер-класи, саме їхня громадянська свідомість є основою успіху проекту «Час сортувати». Але ми розуміли також, що завдяки активності та зацікавленості дітей до роздільного збору відходів долучатимуться й дорослі. Наша мета – продемонструвати місту скільки користі – і не лише для стану навколишнього середовища – може принести екосвідомий спосіб життя».

Учасники прес-конференції також зможуть поспілкуватись і з іншими членами команди Проекту, наприклад з координаторкою по роботі з навчальними закладами –  Іриною Орел, яка є тренеркою, фасилітаторкою молодіжних програм та концертним організатором щорічного масштабного патріотичного «Вишиванкового фестивалю». Для команди ГО «Центр Демократичного Розвитку Молоді «Синергія» це не перший екопросвітницький проект, але вперше – такий масштабний.

До участі у проекті будуть відібрані на конкурсній основі 12 шкіл міста і на їх базі команда проекту створить всі необхідні умови для запровадження роздільного збору відходів: обладнають місця для сортування та складування вторсировини; проведуть навчальні семінари. Ті школи, які впораються з завданнями в рамках Проекту найкраще: зможуть зібрати найбільшу кількість сортованих відходів, отримають цінні призи. Також організатори наголосили, що будь-яка з одеських шкіл, яка створить ефективну систему роздільного збору самостійно та повідомить про це організаторам, має можливість отримати спеціальну винагороду.

Дізнатись більше про проект «Час сортувати» можна під час прес-конференції,
10 вересня об 11:00 у прес-центрі «Паритет».

Шкільний екопросвітній проект «Час сортувати» виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Контактні особи для довідок:

+380 96 084 36 40 — Юлія Котельнікова, голова ГО ЦДРМ «Синергія», координаторка проекту.
+380 63 725 87 71 — Тамара Гладка, керівник відділу комунікацій ГО ЦДРМ «Синергія», PR-менеджер проекту

 ГО Центр Демократичного Розвитку Молоді «Синергія»                                                                            Шкільний екопросвітній проект «Час сортувати»   (англ. — «Time to Sort»)