Press "Enter" to skip to content

26-27 вересня — Регіональна конференція з питань водно-болотних угідь міжнародного значення Азово-Чорноморського регіону

26-27 вересня 2018 р. в Одесі відбудеться Регіональна конференція з питань водно-болотних угідь міжнародного значення Азово-Чорноморського регіону. Захід відбудеться за організаційного сприяння Мінприроди і технічної підтримки проекту ReedBASE «Розвиток транскордонної Інноваційної Платформи / Кластеру з використання біомаси Очерету звичайного Phragmites australis як поновлюваного джерела енергії», Фонду Міхаеля Зуккова та Програми консультативної допомоги Федерального міністерства довкілля Німеччини.

Зустріч буде присвячена огляду стану водно-болотних угідь у регіоні Азовського та Чорного морів, сталому використанню природних ресурсів, аналізу екосистемних послуг, основних антропогенних та кліматичних загроз для екологічного характеру Рамсарських угідь. Також конференція слугуватиме майданчиком для п’ятої зустрічі країн-учасників Рамсарської регіональної ініціативи щодо водно-болотних угідь узбережжя Чорного та Азовського морів (BlackSeaWet) та підготовки до 13-ї Конференції Договірних Сторін Рамсарської конвенції, що відбудеться у жовтні цього року. Участь у конференції візьмуть представники високого рівня Болгарії, Молдови, Румунії, Туреччини, Грузії, України та Рамсарського Секретаріату (Швейцарія).

На зустрічі будуть розглянуті різні моделі екологічної та політичної співпраці країн регіону, спрямовані на вирішення екологічних проблем. Зокрема проект ReedBASE, що працює над створенням і розвитком транскордонного Інноваційного Кластеру на території України, Молдови і Румунії, презентуватиме можливості використання очерету як поновлюваного джерела енергії та будівельного матеріалу. Разом з тим, застосування розроблених проектом технологій сприятиме збереженню біорізноманіття та раціональному використанню заростей очерету Північно-західного Причорномор’я.

Захід почнеться о 9 годині в Готелі «Чорне море», Маразліївська, 1/20.

Щодо акредитації просимо звертатися до координатора заходу Рубеля Олега за телефоном: +380674894265, або на електронну пошту: rubeloleg@gmail.com.