Press "Enter" to skip to content

Відеозвіт прес-конференції «Авторинок «Успіх»: Одеська мерія знищує малий бізнес».


Відеозвіт прес-конференції «Авторинок «Успіх»: Одеська мерія знищує малий бізнес», яка пройшла 27 червня в прес-центрі Paritet
Спікери: підприємці авторинку «Успіх»,  голова Ради підприємців Одеси Інна Кравчук, юрист Артем Карташов, директор Асоціації работодавців півдня України Геннадій Чижов

Прес-реліз

В березні 2017 року Одеська міська рада без оприлюднення та громадського обговорення прийняла 2 рішення, якими передала земельні ділянки, де розташовано діючий вже 20 років авторинок «Успіх». Передала на безконкурсній основі компаніям, що афілійовані з бізнес-партнерами одеського мера.

Фактично, цими рішеннями міська рада, грубо ігноруючи конституційні засади підприємництва та приватної власності, передала територію з розташованими там торгівельними павільйонами та працюючими людьми своєму корумпованому бізнесу. Передала для знесення та подальшої забудови.

При цьому, ці «свої бізнесмени» на даний момент сплачують до бюджету лише 8 гривень за квадратний метр, стягуючи з підприємців в сотні чи тисячі разів більше.

1 червня Приморський районний суд міста Одеси скасував одне із злочинних рішень, оскільки вони порушували права громадян, права членів територіальної громади. За іншими вимогами судові процеси ще тривають.

Проте, вже зараз тиск на підприємців значно посилився, їх викидають з торгівельних павільйонів та відмовляють в укладанні договорів оренди.

У зв’язку з цим, для свого колективного захисту підприємці авторинку «Успіх» самі створили громадське об’єднання. Підприємці вимушені захищати свою власність, оскільки за свої кошти будували чи купували павільйони на ринку, а тепер на землі, де вони розташовані, вирішили збудувати черговий торгівельний «Сіті-центр».

Лише об’єднавшись, підприємці можуть захистити свій бізнес, своє майбутнє і майбутнє сімей від нападів одеської мерії.

Читати ще в ВідбулосяБільше в Відбулося »