Press "Enter" to skip to content

«Швидкі новини» з Донбасу: Донецький прес-клуб розпочав випуск е-обсервера freeСХІД.ua.

Донецький прес-клуб розпочав випуск е-обсервера freeСХІД.ua.  Це — дайджест для тих, хто хоче бути в курсі, але не має часу постійно слідкувати за ситуацією на сході України. В кожному випуску — економічні, політичні, соціальні новини з Донецької та Луганської областей — з коментарями та поясненнями. Виходитиме щосереди та щосуботи трьома мовами (укр, рос, англ).  
Поширюватись буде такими інструментами як Telegram, Facebook, розсилкою на електронні скриньки журналістів (українських та іноземних), політологів, експертів, комунікаторів реформ, лідерів думок, а також органів влади, НДО, міжнародних організацій та посольств.

«Наша команда пропонує зручний формат «швидких новин» з елементами пояснювальної журналістики (explanatory journalism). Ми обираємо просту мову і налаштовуємо фокус таким чином, щоб інформаційний контент з Донецької та Луганської областей ставав частиною загальноукраїнської реальності, а також, щоб про реальну ситуацію знала й міжнародна аудиторія, — повідомила виконавчий директор ГО «Донецький прес-клуб Тетяна Строй. — Ми будемо готувати дайджести-огляди freeСХІД.ua двічі на тиждень українською, російською та англійською мовами».
Команда прес-клубу сподівається, що новий інформаційний продукт дозволить подолати інформаційні пустоти та відновити попит усіх зацікавлених груп щодо якісної аналітичної подачі новин зі сходу України.

Де читати:
на каналі https://t.me/freeua у Telegram,
на сторінці «Свободный Донбас» у Facebook http://bit.ly/2FqvwEe
англійська версія — https://goo.gl/Lw8KnT
 
https://www.facebook.com/freedonbas/

А ще тут можна почитати дайджести:
https://goo.gl/38uDrf , https://goo.gl/4Pypr9http://telegra.ph/Vypusk-2-03-07https://goo.gl/j8q7of.

Проект «Інформаційна інтеграція сходу України до загальноукраїнського медіапростору у форматі «швидких новин» з елементами пояснювальної журналістики», спрямований на створення електронного обсерверу freeСХІД.ua, виконується за підтримки програми У-медіа, «Інтерньюс Нетворк, Інк».

Додаткова інформація: 
Тетяна Строй, pclubdn@gmail.com
066 224 36 55

На фото з freeСХІД.ua: фотографії десятикласника з Добропілля (Донецька область) Олександра Фоміна. Його підбірка  на Всеукраїнському конкурсі «Я – журналіст»посіла 1-е місце.

 

 

 

 
Читати ще в Новини партнерівБільше в Новини партнерів »